Mega-Net to nowoczesne przedsięwzięcie tworzone z pasją przez młodych i zdolnych informatyków, specjalistów w dziedzinie sieci szerokopasmowych i nie tylko.

Od ponad 20 lat działamy na rynku lokalnym kładąc nacisk przede wszystkim, na jakość i najlepszą obsługę Klienta. W związku z dynamicznie rozwijającą się technologią bezprzewodowej transmisji danych w ciągu ostatnich lat Mega-Net poczynił duży postęp w rozszerzeniu zasięgu świadczonych usług, a co za tym idzie również w zwiększeniu liczby obsługiwanych Klientów.

Nie zapominamy oczywiście o technologiach optotelekomunikacyjnych takich jak FTTH czy GPON i wszystkie nowe projekty staramy się realizować w najnowocześniejszych technologiach światłowodowych dając naszym użytkownikom jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności ze śwaidczonych przez nas usług.

Reprezentują nas

kikerzetelna firmakrajowy rejest długówbig infmonitor

Wspierają nas

orangeupc cablecomgoldwinlovojambox

Korzystamy z rozwiązań

ubiquiticisconetgearlinksysair liveasus

Korzystamy z rozwiązań

atariaatabajtcreator24foto kośnego 15jeż pigmejskikwatera główna centrum laser tagalivedoczystainfogemmacro bios bardruk opoleoperator24openfieldstudio dekoracji wnętrz fantazjazajazd u dziadkalapnet24liceum kopernika w opolueiglobalit componenthalexit copmlexmarkushigma servicemeble dla ciebierejestracja pojazdów janoapak logisticskancelaria adwokacka przystalska pyrdekarachnia studio fryzjerskieasgard ściana wspinaczkowaklub artystymaximusnowy adresaz serwismanufaktura kowalstwo artystyczneataria logoakademia czystości