Telefonia

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło po raz pierwszy w historii Mega-Net oficjalnie opublikować cenniki zupełnie nowej usługi, nierozłącznie związanej z szerokopasmowym dostępem do Internetu.

Mowa oczywiście o taniej telefonii stacjonarnej VoIP (ang. Voice Over IP), za pośrednictwem, której w naprawdę bardzo tani sposób będą się Państwo mogli komunikować głosowo z krajem i światem nie płacąc więcej niż 1 zł za utrzymanie linii.

Od tej pory będzie można dzwonić używając aparatów sprzętowych jak również programowych zainstalowanych na Państwa komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach a także smartfonach. Dla tych z Państwa, którzy nie chcą się rozstawać ze swoim dotychczasowym stacjonarnym numerem telefonu proponujemy bezpłatne przeniesienie numeru do sieci Mega-Net i dzwonienie za ułamek kosztów, które ponosili Państwo do tej pory.

Usługi dodatkowe takie jak poczta głosowa, fax czy zastrzeżenie numeru będą w Mega-Net kosztowały bardzo mało, dużo mniej niż w dużych firmach telekomunikacyjnych!

Nową usługę dedykujemy dla Wszystkich z Państwa, którzy potrzebują w pracy czy w domu taniego telefonu stacjonarnego i którym zależy na dobrej jakości ale przede wszystkim na drastycznym obniżeniu kosztów połączeń z telefonu stacjonarnego w kraju i za granicą. Połączenia w ramach numeracji Mega-Net będą oczywiście realizowane za 0 zł.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi taryfami połączeń krajowych, oraz zagranicznych w rozbiciu na najczęściej wydzwaniane kraje UE, do: USA, Kanady czy Australii. Koszt połączenia zależy od strefy świata, z którą pragniemy porozmawiać jak również zależy od operatora stacjonarnej i mobilnej sieci telefonicznej w danym kraju.

Zagraniczne połączenia do sieci komórkowych będą oczywiście dużo droższe w porównaniu z dzwonieniem na telefony stacjonarne nie mniej jednak dzwonienie za granicę będzie i tak dużo tańsze niż dotychczasowe za pośrednictwem tradycyjnych dostawców telefonii.

Nowa usługa daje Państwu również możliwość skorzystania z naszego taniego dzwonienia bez konieczności posiadania łącza internetowego w Mega-Net. Wystarczy, że posiadają Państwo jakiekolwiek łącze internetowe u jakiegokolwiek innego operatora i wówczas mogą Państwo skorzystać tylko i wyłącznie z naszej oferty taniej telefonii VoIP.

Doradzimy Państwu zakup niezbędnego dobrego i taniego sprzętu za pośrednictwem, którego nie odczują Państwo różnicy w jakości połączeń głosowych ale będą za to wykonywać te same rozmowy za minimum 1/3 kosztów tradycyjnych połączeń stacjonarnych.

Oczywiście dzwonienie w pakiecie z Internetem w Mega-Net będzie jeszcze tańsze w myśl zasady im szybszy Internet tym tańsze połączenie za minutę. Różnice w cenie za minutę połączenia będą jednak na tyle małe, ze nie powinni Państwo tego znacząco odczuć w swoim portfelu.

Liczymy na Państwa szerokie zainteresowanie w tym względzie (w szczególności obsługiwane przez nas firmy, urzędy, oraz instytucje) naszą nową usługą i wierzymy, że spotka się ona z Państwa uznaniem.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z jednej z naszych propozycji.

Cennik połączeń

Cennik usług telefonii dla połączeń zagranicznych.